15:35 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kosova mposhtë Malin e Zi

Kombëtarja A e Kosovës në konkurrencën e femrave ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore kundër Malit të Zi, që u zhvillua sot në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë, me rezultat 3:2.

Për Kosovën golat i shënuan Valentina Limani, Mirela Jakupi dhe Kaltrina Biçkaj.