15:15 / E Premte, 06 Prill 2018 / indeksADMonline

“Kosova në Turqi po tregon që jemi shtet se jo mahi”

Xhudistet kosovare po vazhdojnë sukseset e tyre edhe në Grand Prix të Antalyas në Turqi.

Nora Gjakova, Distria Krasniqi dhe Fjolla Kelmendi kanë arritur të kualifikohen në finalë të Grand Prix.

Suksese e tyre i ka komentuar edhe trajneri Driton Kuka, i cili vlerëson vajzat e talentuar duke cituar se “Kosova në Turqi po tregon që jemi shtet se jo mahi” . /IndeksOnline/