16:07 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Kosovari që ishte fotografuar me Wesley Clark para 20 viteve, bën foto sot prapë me të në Prishtinë

Kosovari që ishte fotografuar me ëesley Clark para 20 viteve, bën foto sot prapë me të në Prishtinë
Një foto e Wesley Clark në Prishtinë 20 vite më parë me një kosovar, kishte bërë bujë në media e rrjete të ndryshme.

Idriz Makolli pati fatin që pas 20 vitesh përsëri të takohet me ish-komandatin e NATO-s, Wesley Clark.

Makolli disa herë kishte rrëfyer ngjarjen dhe takimin me ish kreun e NATO-s./Indeksonline/

Mos i humb