18:00 / E Martë, 13 Mars 2018

Kourtney Kardashian “çmend” Japoninë me veshjen e saj (Foto)

Njëra prej motrave të famshme Kardashian, Kourtney ka bërë të ditur se është njëra prej femrave më me stil në botë, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi ka pozuar e veshur në mënyrë perfekte me një detaj të kombinuar në mënyrë të përsosur, çorape me sandale.

Ndryshe, Kourtney është nënë dhe ka arritur të ruaj format e saj./Indeksonline/

Të fundit