11:36 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Kourtney Kardashian me çizmet e gjata dhe këmishën e shkurtë, shkëlqen! (Foto)

38 vjeçarja përsëri është shfaqur shumë seksi teksa ka dalë në publik të premten mbrëma.

Thigh high: Kourtney Kardashian, 38, rocked a long denim shirt as she left a film studio in Los Angeles, combined with thigh high boots that revealed the top of the beauty's slim pins

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” u pa e veshur me një këmishë të gjerë dhe të shkurtë kurse cizmet e gjata i kishe kombinuar me shumë shije.

Apple fangirl: The socialite was travelling light as she strode out of the studio carrying only an Apple MacBook, which she clutched under her arm

Ajo në dorë mbante edhe një “MacBook” që e kishte futur ndër krahë, transmeton Indeksonline.

Përndryshe Kourtney konsiderohet si më e qeta dhe në “këmbë në tokë” nga të gjitha motrat.

Natural beauty: Kourtney looked incredible in her long shirt and towering brown boots with a heel that lent inches to the petite reality TV star's 5 foot frame

Mouse house: In a more savory outing for the sister, Kourtney and sister Kim, 37, met with Mickey Mouse, based on Kourtney's latest Instagram snap

Mos i humb