07:43 / E Enjte, 12 Tetor 2017 / indeksADMonline

KQZ publikon logon dhe sloganin e zgjedhjeve lokale (Foto)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) sapo ka publikuar logon dhe sloganin zyrtar përzgjedhjet lokale të 22 tetorit në Kosovë.

Fotografitë i ka publikuar në Facebook, zëdhënësi i KZQ-së, Valmir Elezi.

“Për komunën tënde, voto”, është slogani i këtyre zgjedhjeve./AktivPress