18:57 / E Mërkurë, 21 Mars 2018 / indeksADMonline

Krerët e vendit urojnë njëri-tjetrin (Foto)

Është arritur votimi pro demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi me 80 vota po.

Ndërkohë në sallën e Kuvendit të Kosovës ka nisur urimi drejt njëri-tjetrit.

Kryeministri, ministrat, kreparlamentari, nënkryetarët e deputetët kanë uruar menjëherë pas arritjes së marrëveshjes së pikës kufitare në mes Kosovës dhe Malit të Zi./Indeksonline/