12:39 / E Martë, 22 Maj 2018 / indeksADMonline

Krijesa me kokë derri dhe duar njeriu, tmerron shikuesit në internet (Foto)

Një postim i çuditshëm është postuar në YouTube dhe është ndarë me mijëra herë në internet dhe ka shkaktuar një debat të madh, ndërsa shikuesit përpiqen të identifikojnë krijesën – që besohet të jenë gjetur në SHBA.

Teoricienët e konspiracionit po pretendojnë se kanë gjetur një derr ‘mutant’ me duart e njeriut që noton në një liqen.

Në shikim të parë, krijesa duket si një derr i ‘vdekur’- megjithatë në një vështrim më të afërt duket se ka ‘duar të ngjashme me njeriun dhe një bisht të drejtë’. /Indeksonline/