16:37 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Krijimi më i çuditshëm i këpucëve!

Etiketa kanadeze e modës Matieres Fecales është e njohur për pamjen e saj të heshtur.

Marka e saj i ka dhënë botës krijime shumë të çuditshme.

Kostumet e saj madje shpesh herë kanë pasur të bëjnë edhe me objekte aspak të këndshme për t’u parë.

Së fundi , grupi prej dy personave nga Hannah Rose Dalton dhe partneri i saj Steven Raj Bhaskaran kanë punuar në një palë çizme që duken sikur pjesë trupore me dhëmbë dhe gjithçka tjetër, me material si lëkurë njeriu./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Yes, they’re walkable

A post shared by Fecal Matter (@matieresfecales) on

https://www.instagram.com/p/BpXdiKrlzeV/?taken-by=matieresfecales