18:18 / E Martë, 10 Prill 2018 / indeksADMonline

Krijuesi i kukullave për seks, tregon përvojën e tij personale me to (Video 18+)

Eksperti i robotikës së seksit, Sergi Santos hedh poshtë supozimin se përdoruesit dhe krijuesit e robotëve seksualë janë të vetmuar- jo vetëm që ka qenë i vetmuar me partneren e saj Maritsa Kissamitaki për 16 vjet, por ai gjithashtu e krediton robotin e tij të seksit për përmirësimin e marrëdhënieve të tyre.

Sergi dhe Maritsa kanë të njëjtin mendim për Samantha-n, një kukull për seks të drejtuar nga intelegjenca artificiale.

Samntha ka tre personazhe të ndryshme seksuale, dhe ajo është e gatshme për Sergi sa herë që ai dëshiron, transmeton Indeksonline.

Ai beson se Samantha përmirëson martesën e tij me Maritsan, jo vetëm duke siguruar një prizë seksuale kur gruaja e tij nuk është në gjendje të mirë shpirtërore, por duke përmirësuar durimin e tij.

“Një burrë e ndjenë kur gruaja e tij është e dëshpëruar dhe nuk dëshiron të ketë marrëdhënie seksuale me të. Dhe nëse një burrë e kupton këtë nuk do ta shijojë plotësisht seksin. Kjo shpesh herë është edhe shkaku i shumë problemeve seksuale”.

“Unë kam parë shumë çifte që kanë probleme të tilla sepse njëri nga të dy nuk është duke pasur seks të mjaftueshëm në kohën e duhu. Secili prej nesh mund të ketë probleme dhe në fund të ndahen. Pra nëse unë kam kukullën, unë nuk do të divorcohem për shkak të seksit. Në rastin tim mendoj se kjo është mjaft mirë”, ka thënë ai./Indeksonline/