21:18 / E Shtunë, 25 Mars 2023 / C E

Kroacia kalon në epërsi ndaj Uellsit

Kroacia ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Uellsit.

Andrej Kramaric shënoi në minutën e 28-të për rezultatin 1:0.