21:40 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020

Krusita publikon këngën e re “Djali m’la”

Këngëtarja e talentuar Krusita, u bë e njohur në vitin 2018 me pjesmarrjen e saj në Kënga Magjike, ku performoi këngën e saj “Akull”.

Kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe me atë këngë ajo bëri për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Kënga që u publikuar sot me titull “Djali m’la’, vjen pas dy vitesh.

Kjo këngë është e shoqëruar edhe me videoklip, me një ngjarje mjaft atraktive. /IndeksOnline/

Mos i humb