11:22 / E Diele, 24 Shtator 2023 / LB

Kryetari i Zubin Potokut: I tronditur me vrasjen e Policit nga bandat kriminale të Serbisë në veriun e Kosovës

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri është shprehur i trondit me lajmin e vrasjes së Policit të Kosovës.

Ai ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për Policinë e Kosovës, familjen dhe miqtë e tij.