10:27 / E Enjte, 04 Tetor 2018

Kujdes kur uleni në guaskën e tualetit, sepse…

Kur të iu vijnë nevojat fiziologjike bëjeni shprehi që të kontrolloni vendin ku uleni për t’i kryer ato.

Për të bërë një gjë të tillë do të bindeni kur ta shikoni videon e mëposhtme, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Një grup pastruesish në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës panë diçka të tmerrshme derisa po pastronin banjën e një shtëpie.

Kur ata i tërhoqën ujin guaskës së tualetit, vrima filloi të bllokohej dhe uji nuk po shkonte te poshtë.

Pas pak, nga poshtë filloi të dal koka e një gjarpri i cili nuk dihet se si kishte përfunduar aty.

Punëtorët u munduan për një kohë të gjatë derisa arritën të nxjerrin nga aty gjarprin e gjatë, të cilin pastaj e hodhën në një hapësirë. /Indeksonline/


 

Temat: