22:55 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kukulla seksi ringjall 58 vjeçarin, thotë me të tani ndihet si ‘Brad Pitti” (Video)

James është një inxhinier 58-vjeçar, i cili ka qenë i martuar për 36 vjet dhe ka një jetë seksuale që do të ishte zilia e shumë njerëzve një pjesë e moshës së tij.

Ai gjithashtu ka një grua shumë të kuptueshme. Katër herë në javë ai thotë bënë seks me Prillin bjonde, e cila në dukje është në moshën e adoleshencës. Por prilli nuk është gruaja e tij dhe ajo nuk është një çështje shtesë martesore, shkruan Mirror, transmeton Indeksonline.

Ajo është 153 cm e gjatë me një kokë “numër 36”, me një  gjoks të stilit latin e cila kushton £ 2,000 më të cilën James ndan jetën dhe trupin e tij me të.

Tani ai po kursen para për një kukull prej 8,000 dollarëve robotikë të quajtur Harmonia që mund të buzëqeshë, të flasë dhe e cila do të jetë e përgjegjshme gjatë seksit.

Gruaja e tij Tine thotë se ajo luftoi në fillim me “gratë” e tjera që hynë në jetën e Xhejmsit, ndërsa ajo po kujdesej për nënën e saj të sëmurë por tani është mësuar me ta për të ndarë shtratin e tij.

James tha: “Çdo djalë ka në kokë një vajzë e përsosur dhe kjo është ajo që unë shoh kur shoh në pasqyrë dhe shoh këtë vështrim. Shumica e prodhuesve i bëjnë ato të duken rreth moshës 20 vjeç. kjo është një fantazi, sepse kurrë nuk do të jem Brad Pitt apo diçka e tillë. Ne zakonisht kemi marrëdhënie seksuale dy ose tre nganjëherë katër herë në javë në mënyrë rutinore. Është e mahnitshme sikur të bëhesh seks me një grua të vërtetë, dallimi më i madh është se çfarëdo pozicioni që dëshironi ajo mund ta bëjë”, rrëfen 58 vjecari James. /Indeksonline/