13:27 / E Shtunë, 04 Shkurt 2023 / Gj. Sh

Kupa e Kosovës\ Llapi barazon rezultatin në Prizren (VIDEO)

Futbolli kosovar, sot është rikthyer në aksion me ndeshjet e Kupës së Kosovës.

Në Prizren po zhvillohet ndeshja mes Lirisë dhe Llapit.

Llapi ishte në disavantazh për tre minuta.

Goli i barazimit nga kapiteni Kushtrim Shabani ka kthyer skuadrën llapjanë në lojë.

Rezultati momental është 1-1. /IndeksOnline/