15:51 / E Mërkurë, 18 Prill 2018

Kupa e KosovA�s: Mbyllen pjesA�t e para (Foto)

KanA� pA�rfunduar pjesA�t e para nA� dy ndeshjet e KupA�s sA� KosovA�s.

Dy ndeshjet, Vushtrria a�� Prishtina dhe VA�llaznimi i GjakovA�s a�� Drenica janA� ende 0 me 0, shkruan IndeksOnline.

KujtojmA� qA� kA�to janA� ndeshjet kthyese, kurse ato tA� parat pA�rfunduan; Prishtina 1-0 Vushtrria dhe Drenica 1-1 VA�llaznimi.

Kush do tA� shkojA� nA� finalen e madhe tA� KupA�s sA� KosovA�s, do tA� mA�sohet nA� pjesA�n e dytA�./IndeksOnline/A�