18:10 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kur Ledri dhe Blerim Destani bëhen bashkë, hallakaten femrat (Foto)

Ledri Vula dhe Blerim Destani janë dy meshkujt më të adhuruar nga gjinia e butë, madje këta dy artistë janë edhe ëndrra e shumë femrave të estradës, shkruan Indeksonline.


Ledri dhe Blerimi janë edhe miq shumë të mirë, prandaj edhe takimet e tyre ndonëse reperi jeton në Kosovë e Blerimi në Gjermani nuk mungojnë.


Është Ledri ai që ka postuar një fotografi mjaftë artistike si gjithmonë nga ana e tij, pasi që ai është edhe regjisor me profesion. Të dy artistët janë duke pirë kafe në Berlin, e komentet nga ana e femrave kanë kanë se si të mungojnë./Indeksonline/