10:10 / E Martë, 18 Shkurt 2020

Kurti pret në takim ambasadorin zviceran dhe Ziadin Selën

Kryeministri i vendit, Albin Kurti pret sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet.

Takimi zhvillohet në objektin Qeverisë së Kosovës me fillim nga ora 11:00, raporton Indeksonline.

Pas kësaj, Kurti do të pres në takim edhe kryetari ne Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela.

Takimi nis në ora 12:00./Indesonline/

Mos i humb