13:07 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kush është “sheiku” nga Durrësi që u martua me helikopter dhe makina luksoze? (Video/Foto)


Një dasmë superluksoze ku nusja merret me helikopter, rrallë ndodh në vendin tonë.

Është pikërisht dita e shënuar e “sheikut” të Durrësit Ernand Dauti, i cili ka kurorëzuar dashurinë me vajzën e ëndrrave të tij.

Ngjyra e kuqe e “Audit” dhe makinave të tjera luksoze të tij mbizotëronte në dasmë.

I gjithë spektakli i automjeteve luksoze ka rënë shumë në sy.

Nuk kishte si të kalonte pa u vënë re parada e “përbindëshave” shumë të kushtueshëm.

Mënyrë e veçantë kjo për të marrë nusen dhe padyshim që qershia mbi tortë ishte helikopteri që dallonte në “artilerinë e rëndë” të Ernandit.