11:32 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020 / indeksADMonline

Kuvendi mban një minutë heshtje për minatorët, që humbën jetën dje

Me propozim të Arben Gashit, deputetët janë ngritur në këmbë për një minutë heshtje në respekt të jetës së humbur të dy minatorëve gjatë ditës së djeshme.

Dy minatorët që kanë humbur jetën dje në Minierën e Artanës janë Idriz Gerbeshi dhe Haki Arifaj. /IndeksOnline/