23:10 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Ky burrë nuk u rrua për 6 muaj, shikoni tani transformimin e tij (Video)

Një burrë nuk u rrua për plot 6 muaj.

Ai vendosi që tanimë t`i largojë qimet nga fytyra etij dhe rezultati është mahnitës, shkruan Indeksonline.

Kur ai e heq mjekrrën dhe i prenë flokët, duket komplet tjetër njeri./Indeksonline/