23:14 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Ky detaj bën që Dua të duket shtatzënë!

Vetëm dy foto dhe disa emoji, ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, publikoi ditën e sotme, dy foto në Instagram, me një fustan jeshil ku e shoqëroi me dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll.

Menjëherë filluan aludimet për një shtazani të këngëtares, e cila është në një marrëdhënie me modelin Anwar Hadid.

Por, pavarësisht se ajo dukej super seksi, fansat ishin më të interesuar për domethënien e mbishkrimit, që ishin dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll.

Edhe pse më pas, këngëtarja i ka fshirë emojit, rrjeti po zien. Por ende na duhet të presim në ditët në vijim, nëse Dua do të reagojë/Mirror/