16:30 / E Mërkurë, 23 Shtator 2020

Ky djalë nuk di të ndalur, Daku shënon edhe njëherë ndaj Feronikelit

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës.


Golin e  dytë për Ballkanin e ka shënuar sulmuesi, Mirlind Daku në minutën e 24’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimi është 2:0.