09:58 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Ky A�shtA� 24 vjeA�ari qA� vdiq sot pas aksidentit me motoA�ikletA�

NA� orA�t e hershme tA� mA�ngjesit nA� QendA�r Klinike Universitare ka ndA�rruar jetA� personi qA� u aksidentua dje me motoA�ikletA� nA� FushA� KosovA�.

MA�sohet se bA�het fjalA� pA�r Granit Nezirin 24 vjeA�ar, i cili nuk ka arritur tA� mbijetojA� edhe pse i A�shtA� nA�nshtruar njA� intervenimi kirurgjik nA� QKUK.

Sipas njoftimit tA� policisA� nA� aksident kanA� qenA� tA� pA�rfshirA� njA� furgon edhe njA� motoA�ikletA�, ku drejtuesi i kA�saj tA� fundit nuk arriti qA� tu mbijetojA� plagA�ve tA� marra dhe ka ndA�rruar jetA�./Indeksonline/

Temat: