17:23 / E Premte, 06 Janar 2023 / L K

Ky është i dyshuari për plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë – arrestohet në Prevallë

Policia e Kosovës tashmë ka arrestuar pjesëtarin e FSK-së, Azem Kurtaj, nën dyshimin për përfshirje në plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë, mëson Indeksonline

I njëjti është kapur në Prevallë.

Derisa dy të plagosurit Stefan Stojanovic dhe Milan Stojanovic janë jashtë rrezikut për jetë.