20:00 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Ky është kosovari që u sulmua nga serbët dhe çekët

Naser Vishaj është tifozi nga Kosova që u sulmua nga huliganët serbë dhe çekë në Plzen, 2 orë para ndeshjes së Kosovës.

Momentin kur u sulmua ai gjendje në një restorant të këtij qyteti.

Më pas, njësia speciale çeke i arrestuan disa persona, shkruan Indeksonline