07:37 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ky është moti për ditën e sotme

Mbi vendin tonë gjatë ditës së sotme do të ketë ngritje të temperaturave ku më të lartat do të shënojnë vlera deri në 12 gradë Celsius.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, do të fryjë erë nga verilindja dhe nga jugperëndimi , shpejtësia e së cilës do të arrijë deri 9m/s./Indeksonline/