16:29 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Ky është numri i tifozëve që do të jenë të pranishëm në ndeshjen Kosovë – Qipro

Kosova dhe Qipro do të luajnë sot përball njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ’’Fadil Vokrri’’ në Prishtinë më fillim nga ora 20:45, shkruan IndeksOnline.

Të pranishëm në stadium pritet të jenë rreth 10 mijë tifozë.

Kështu ka bërë të ditur gazetari Arlind Sadiku.

Tifozët te cilët nuk mund të jenë present në stadium, ndeshjen mund ta shikojnë në televizionin Klan Kosova./IndeksOnline/