20:35 / E Mërkurë, 15 Gusht 2018

Ky është personi që humbi jetën në aksident trafiku (Foto)

Burim Lekaj nga Lumbardhi i Deçanit ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në rrugën Pejë-Deçan, transmeton Indeksonline.

I riu nga Deçani nuk ka mundur tu përballoi lëndimeve që ka pranuar në aksident.

Lajmin për vdekjen e Burimit e ka dhënë edhe faqja “Deçani Sot” në Facebook:

“Nga një aksident trafiku, të ndodhur dje në rrugën Pejë-Deçan, ka ndërruar jetë i riu Burim Lekaj nga Lumbardhi i Deçanit. Ngushëllime familjes Lekaj dhe gjithë të afërmve!”