10:39 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Ky është polici i RENEA-s që ra në greminë, i dëmtoi të dyja këmbët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë e rënies nga lartësia Ai ka dëmtuar të dyja këmbët.

Forcat e policisë dhe ata të RENEA-s ishin nisur drejt vendit të ngjarjes. Pritet dhe ndërhyrja nga ajri. Efektivi është identifikuar si Bledar Beluli. Ndërkohë burime për Report Tv bëjnë me dje se efektivi i RENEA-s ka qenë në zonë për shëtitje.

Mos i humb