15:08 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ky njeri ka një ide brilante për të shpëtuar jetën e zogjve

Shpesh të bësh gjëra humane në jetë nuk të kushton shumë, por duke angazhim dhe bamirësi.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shohim një njeri i cili përmes një metode speciale po arrin që të shpëtoj zogjtë nga vdekja.

Duke bërë presion mbi gjoksin e zogut, ai arrin të heq ujin që është grumbulluar dhe i shpëton jetën./Indeksonline/