12:30 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Zhduket një djalë në Ferizaj

Një grua nga Ferizaj ka njoftuar se djali i saj nuk është dukur në shtëpi që nga data 5 nëntor.

Sipas njoftimit të policisë, gruaja ka njoftuar se djali i saj ka dalë nga shtëpia me këtë datë dhe nuk e dinë vendndodhjen e tij.

Policia është duke hetuar rastin./Indeksonline/