15:12 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Ky televizion i Kosovës e transmeton supermeçin Joshua – Ruiz

Të shtunën zhvillohet ndeshja e shumëpritur në mes të Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr.

Revanshi i shumëpritur luhet në Jedah të Aranisë Saudite, shkruan Indeksonline.

Mbrëmja fillon që në ora 18:00, derisa meçi kryesor pritet të jetë në ora 20:00.

Kjo ndeshje transmetohet drejtpërdrejtë në platformën Kujtesa, konkretisht në televizionin Kujtesa Sport 1. /IndeksOnline/