75 Mall Live Search
13:40 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner mbulon fytyrën, por tregon trupin seksi

Ajo është një nga femrat më me ndikim në rrjetet sociale.

Madje Instagrami e paguan atë me shifra marramendëse vetëm që është përdoruese e tij.


Ylli amerikan, Kylie Jenner kështu vazhdon të jetë një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara, e këtë padyshim e bën përmes imazheve provokative.


Së fundmi, ajo vjen tejet misterioze, por edhe seksi përmes një fotografie, ku duke mbuluar fytyrën, ajo ka fokusuar vetëm trupin, ndërsa fustani i saj sensual nuk i lë vend imagjinatës./Indeksonline/