13:23 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Në bluzë të hapur, Linda Jarani tregon gjoksin e vogël

Falë rolit te saj në serialin komik ‘O Sa Mirë’, ajo u bë e njohur teksa arriti të merr famë edhe në Kosovë.

Bëhet fjalë për aktoren shkodrane, Lina Jaranie cila tani më është një nga artistet më të komentuara.

Janë pozat e saj në veshje provokative, ato që marrin vëmendje.

Së fundmi ajo shfaqet në një bluzë të hapur, kutregon gjoksin e vogël, por që duket tejet e ëmbël dhe joshëse.

Ndryshe, Linda po vazhdon të jetë tejet aktive me role në skenën teatore në Shqipëri./Indeksonline/