22:34 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Kylie Jenner pozon me të dashurin, ai nuk përmbahet dot krahë saj!

Kylie Jenner vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të përfolura në botë.

Pozat provokative, jeta familjare si dhe biznesi i saj edhe më tej janë në qendër të medias, shkruan Indeksonline.

Modelja në fjalë aktualisht ndodhet në Francë për vizitë së bashku me të dashurin dhe vajzën.

Çifti në fjalë duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri-tjetrit. Por, partneri i Jenner nuk është se po përmbahet sa duhet.

Në pozën e fundit, ai dukshëm është treguar se nuk ka fare durim kur është përballë partneres së saj.

Të dy, duken kaq të dashuruar! /Indeksonline/