22:04 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Kylie Jenner provokon keq në bikine, kap me dorë pjesët intime!

Kylie Jenner kujdeset që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e arrin me sukses.

Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi e veshur vetëm në bikini, shkruan Indeksonline.

22 vjeçarja tregoj linjat e saj ‘bombastike’ teksa dukej provokuese duke kapur  me dorë gjoksin e saj.

Ndryshe, Kylie është nënë e një vajze, ndërsa pak kohë më parë i dha fund lidhjes me reperin, Travis Scott./Indeksonline/