14:54 / E Martë, 07 Korrik 2020 / indeksADMonline

Kylie Jenner shijon pushimet në një vend përrallor

Kylie Jenner pas izolimit në shtëpi pas pandemisë Covid-19, ka filluar pushimet.

Miliarderja më e re në botë ka treguar përmes rrjeteve sociale se ajo është larguar nga rezidenca e saj në Los Angjelos, për të pushuar në një vend të qetë dhe larg zhurmës së qytetit.

22 vjeçarja u shfaq e veshur në të ngushta, duke theksuar super linjat e saj seksi, ndërsa prapa saj shihej në ambient përrallor.

Ndërkohë që brenda pak orësh ajo morri miliona klikime e mijëra komente nga adhuruesit.

Ndryshe, Kylie është nënë e një vajzë, nga lidhja me reperin Travis Scott./Indeksonline/