17:58 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

Kylie reklamon bikinet nga ‘SKIMS’, paraqitja e saj nuk don fjalë!

Kylie Jenner po e ndihmon motrën e saj, Kim, në promovimin e bikineve të reja SKIMS.

23 vjeçarja i ka publikuar disa imazhe të nxehta teksa ka bërë promovimin e linjës, transmeton Indeksonline.

Duke punuar për Kimmy: Kylie Jenner ka një perandori kozmetike një miliard dollarë që ajo kujdeset.  Por bukuroshja 23-vjeçare duket se nuk e ka problem të ndihmojë motrën e saj Kim Kardashian, 40, një herë në një kohë

Këto imazhe u publikuan në llogarinë e Kylie në Instagram si dhe në llogarinë SKIMS .

Skimming along: Imazhi u shfaq në llogarinë e Kylie në Instagram si dhe në llogarinë SKIMS Instagram.  Kim vuri në dukje se Kylie kishte veshur sytjena e saj Jersey SKIMS ndërsa Kylie u përqëndrua në ngjyrën e buzëve që kishte

Kim vuri në [pah dukjen e Kylie e cila kishte të veshur sytjena pambuku ndërsa SKIMS u përqendrua në ngjyrën e buzëve që kishte.

Edhe javën e kaluar Kylie ka promovuar linjën e bikineve të Khole Kardashian.

Ajo duket në top formë duke u shfaqur gjigante si gjithmonë./Indeksonline/

Për KOKO: Javën e kaluar Kylie u fut në një bikini të artë në promovimin e linjës së mirë të Bikini të Khloe Kardashian.  Ajo dukej në top formë ndërsa vishte flokët poshtë dhe pozonte pikërisht kështu