10:51 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Lahi Brahimaj publikon një foto nga koha e luftës (FOTO)

Ish-anëtari i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Lahi Brahimaj, ka kujtuar luftën e fundit në Kosovë.

Ai në rrjetin social facebook ka ndarë një fotografi ku shihet bashkë me Frashër Haradinaj, Naser Brahimaj, dhe Xhevdet Brahimaj, shkruan Indeksonline.

“Retro: Naser Brahimaj, Xhevdet Brahimaj, Unë Lahi Brahimaj dhe Frashër Haradinaj” ka shkruar Brahimaj./Indeksonline/