13:39 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018

Lajm i fundit: Zjarr i madh në afërsi të termocentralit Kosova A

Një zjarr i madh dyshohet të ketë shpërthyer në termocentralin “Kosova A”.

Këtë e shohim përmes fotografive dhe videove të dërguara nga një numër i madh i lexueseve në redaksinë e “Indeksonline”.

Ekipi jonë do të ju mbajë të informuar për këtë ngjarje./Indeksonline/

Mos i humb