16:06 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Lajm i mirë për fansat e ‘PUGB’, këto janë ndryshimet në këtë lojë

Loja e famshme elektronike PUGB së shpejti do të sjell versionin e ri, ku do të jetë me 90 fps dhe po ashtu 10 bit HDR.

Kështu që kualiteti i kësaj loje do të rritet, po ashtu u njoftua se kjo lojë do ta përdorë versionin Snapdragon 865.

Sony ka shtuar gjithashtu këtë lojë në PlayStation pas shumë kërkesave./Indeksonline/.