19:40 / E Mërkurë, 21 Korrik 2021 / Ç.Q

Lajm i mirë për Rashicën, trajneri i Norwichit e zgjat kontratën

Ekipi i Norwichit ka lajmëruar se ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin, Daniel Farke edhe për 4 vjet.

Farke ka nënshkruar kontratë të re me ekipin e Premier Ligës, transmeton Indeksonline.

Ky padyshim është një lajm shumë i për kosovarin, Milot Rashicën që luan tek Norëichi.

Farke e kishte kërkuar transferimin e Milot Rashicës dhe ka simpati për stilin e lojës së kosovarit./Indeksonline/