75 Mall Live Search
22:00 / E Diele, 23 Qershor 2024 / AR

Lajmërohet Justin Timberlake pas arrestimit

Justin Timberlake kishte një mesazh të veçantë për fansat gjatë turneut të dytë.

Teksa doli në skenë ai tha se është i lumtur që është I rrethuar me persona që e duan kaq shumë atë dhe projektet e tij.

“Ju jeni pjesa më e bukur e jetës sime dhe nuk gjej fjalë t’ju përshkruaj mirënjohjen”, tha ai.

Kjo ishte dalja e parë pas arrestimit javën e kaluar./Indeksonline/