17:19 / E Enjte, 13 Gusht 2020

LAJMI I FUNDIT: Liverpooli me ofertë zyrtare për Thiago Alcantaran

Tashmë skuadra e Liverpooli kanë bërë edhe ofertë zyrtare për mesfushorin e Bayernit, Thiago Alcantara.

Sipas gazetës së njohur britanike, “BILD”, Thiago do të firmos brenda javës me klubin e Klopp, shkruan IndeksOnline

Gjithmonë sipas gazetës britanike, Liverpooli ka arritur të bëjë kontakt zyrtare me klubin e Bayernit dhe personalisht me mesfushorin spanjoll.

Për detajet e reja do t’u informojmë me kohë.

Mos i humb