22:39 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ledri dhe Noizy pushtojnë toplistat botërore me këngën “Dje&Sot” (Foto- Video)

Super bashkëpunimi mes Ledrit dhe Noizyt ka arritur të shndërrohet në hit vetëm disa ora pasi që është lansuar.

Projekti “Dje&Sot”, po dëgjohet gjithandej, edhe në vendet më të largëta në botë- transmeton Indeksonline.

Kënga në fjalë ka zënë vend në majet e toplistave, dhe kjo falë interpretimit të mrekullueshëm të të reperëve. /Indeksonline/