12:15 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ledri e Noizy kalojnë 1 milionëshin brenda 24 orëve

Dje u lansua projekti më i ri i reperëve Ledri Vula e Noizy. Kënga mban titullin “Dje & Sot”, ndërsa pa kaluar ende mirë 24 orë ky projekti kapi mbi 1 milion klikime në kanalin youtube, shkruan Indeksonline.

Kjo këngë jo vetëm që u bë hit i natës, por po arrin të dëgjohet edhe jashta kufijve. Ndërsa lajmin për 1 milion klikime e ka ndarë më ndjekësit dhe fansat e tij edhe vet Ledri./Indeksonline/