75 Mall Live Search
16:21 / E Diele, 28 Qershor 2020 / C E

Leicester – Chelsea, formacionet zyrtare

Chelsea është mysafir i Leicesterit në ndeshjen çerekfinale të FA Cup.

Pas Manchester United dhe Arsenalit, njëra nga skuadrat kërkon që të bashkohet në gjysmëfinale.

Këto janë formacionet startuese të skuadrave.

Leicester City: Schmeichel; Justin, Evans, Soyuncu, Chilwell; Ndidi, Tielemens, Praet, Pérez, Barnes, Vardy

Chelsea: Caballero; James, Rüdiger, Zouma, Emerson; Kante, Gilmour, Willian; Mount, Pulisic, Abraham