09:20 / E Mërkurë, 21 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Lena Berisha aktorja seksi e “Çka ka shpija” (Foto)

Lena Berisha është aktorja e re e cila së fundi i është bashkuar kastit të serialit “Çka ka shpija”.

Ajo është aktore e re në këtë serial por shumë premtuese, dhe me eksperiencë në disa seriale televizive të më parshme, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e publikuara nga ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim që Albulena është edhe shumë tërheqëse dhe e bukur.

Më poshtë gjeni disa nga fotografitë e aktores./Indeksonline/